Oferta Salonu Psiej Urody 'Pupilek'

Zapraszamy na kosmetyczne usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami bez narkozy !!! Brak pielęgnacji zębów u psa powoduje powstanie osadu zębowego a w kolejności kamienia nazębnego w miejscu styku z dziąsłem. Pierwsze oznaki niewystarczającej higieny zębów to nieprzyjemny zapach z pyska, utrata apetytu, trudności w przeżuwaniu, nadwrażliwość na dotyk i zapalenie dziąseł. Dlaczego warto usuwać kamień nazębny?

  • psu nie będzie śmierdziało z pyska
  • można zapobiec zapaleniu dziąseł i chorób przyzębia
  • można zapobiec uszkodzeniu nerek serca i wątroby
NIE MA LEPSZEJ i BEZPIECZNIEJSZEJ METODY jak ULTRADŹWIĘKI. Ta metoda pozwala bez ryzyka pokaleczenia dziąseł i rozchwiania zęba, oczyścić dokładnie wszystkie zakamarki. Jest ona zupełnie bezbolesna. Zabieg wykonywany jest najwyższej klasy sprzętem. Usuwanie kamienia nazębnego bez narkozy nie jest możliwe u wszystkich psów! Po przeglądzie uzębienia istnieją dwie możliwości:
  • kamień zostanie usunięty u nas w salonie bez znieczulenia
  • jeśli dziąsła są objęte silnym stanem zapalnym lub można przewidzieć, że w trakcie usuwania kamienia może dojść do utraty zębów wówczas pies zostaje odesłany do weterynarza w celu przeprowadzenia zabiegu w narkozie.